مدل کسب و کار

این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 3 کاربر است ، و آخرین بار توسط

مشارکت کننده
در 7 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

• نویسنده

سرپرست کل
    • ★★

سلام بچه ها 😊

اگه یادتون باشه جلسه گذشته سر کلاس وقتی داشتیم بحث این رو می کردیم که چرا طرح تجاری جای خودش رو به مدل کسب و کار داده، بحثمون رسید به کم آوردن بیزنس های سنتی با ورود بیزینس های اینترنتی که مثالش رو خراب کاری دفتر اسنپ پس از ورود به کرمان زدیم و یکی از انیمیشن های دیرین دیرین رو براتون پخش کردیم که اینجا مجدد انیمیشن رو می ذارم برای دوستانی که تشریف نداشتن و یا دوستانی که می خوان با دقت بیشتری ببینند.

الان هنگام بررسی سایت ها برای یه کاری به طور اتفاقی به مطلب مشابه برخوردم که حتماً توصیه می کنم مطالعه کنید. به خصوص نامه جالبش رو. فکر نکنم مطالعه اش بیشتر از دو دقیقه ازتون وقت بگیره.

ممنون می شم نظرتون هم به عنوان یه کارشناس رشته تجارت الکترونیک مطرح کنید.

اینم از خبر:

اعتراض بازار سنتی حمل و نقل به فعالیت استارتاپ ها

مشارکت کننده
    • جستارها: 0
    • پاسخ ها: 1
    • مشارکت کل: 1
    • ★★

با سلام
    استاد نظر من این است که در جامعه امروزی استفاده از خدمات به صورت الکترونیک امری لازم است ولی برای اینکه همه اشخاص (در رده های سنی مختلف ، کسانی که سنتی کار می کنند )بتوانند از امکانات یکسانی برخوردار باشند هر صنفی در کنار روال معمول خود بستر الکترونیکی لازم را برای زیر مجموعه هایش فراهم کند
    مثلا فرش فروشان قدیمی ، صنفشان یک دفتر الکترونیک هم داشته باشد و با دریافت هزینه ای امورات این افراد را هم انجام دهد . مگر خودشان تمایل نداشته باشند که قطعا از قافله عقب افتاده اند .

مشارکت کننده
    • جستارها: 0
    • پاسخ ها: 1
    • مشارکت کل: 1
    • ★★

سلام،به نظر من بستر امدن تکنولوژی وزیرساختهای مربوطه باید از قبل اماده بشه تا با ورودش افراد دچار مشکلاتی از این قبیل نشن،وقتی قبل از امدن چنین اپلیکیشنی فرهنگ سازیش انجام شده باشه مردم با دید بهتری به اون نگاه میکنند،به عنوان مثال از طریق رسانه ملی یا جراید کثیر الانتشار زمینه رو برای حضور این مدل از تکنولوژی اماده کنن،در صورت انجام موارد ذکر شده افراد شاغل در هر حوزه کاری به این فکر میکنند که هر چند تکنولوژی با اومدنش عده ای رو دچار مشکل میکنه،اما پس از گذشت زمان به دلیل استفاده وسیع کاربران از فضای مجازی و حرکت به سمت ایجاد شهر الکترونیکی شرایط کسب کار بهتری برای اون افراد ومشاغل ایجاد خواهد شد

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.