تازه ها
خانه » ارزش آفرینی » دنیای کارآفرینی (۲) – کارآفرین کیست؟ (۲)

دنیای کارآفرینی (۲) – کارآفرین کیست؟ (۲)

عرض سلام و ادب و احترام خدمت بچه های خوب مدرسه سلام تجریش 😊

⚡️به دنیای کارآفرینی خوش آمدی!⚡️

🔺 اگه یادتون باشه قبلاً راجع به امیر صحبت کردیم.

🔺 قرار شد این هفته بگیم زندگی امیر چه ربطی به کارآفرینی داره. توصیه می کنم اگر زندگی امیر رو نخوندید، اول زندگی اونو از لینک بالا بخونید.

💫 کارآفرین فردیه که محیط اطرافش رو با دقت زیاد بررسی می کنه، از کنار اتفاق های روزمره ی زندگی به سادگی نمی گذره و نیازا و مشکلات و خلاءهای محیط اطرافشو شناسایی می کنه تا اون ها رو با روش های خلاقانه حل کنه.

💫 کارآفرین فردیه که به هر پدیده ای با کنجکاوی نگاه می کنه و ذهنش مدام دنبال راه حلای بهتر و خلاقانه برای مسائل مختلفه. کارآفرین ایده های زیادی تو ذهنش داره و از گفتن اونا نمی ترسه و با اعتماد به نفس ایده هاشو اجرا می کنه و از شکست و زمین خوردن نمی ترسه، هر شکستی رو یه تجربه می دونه و روشای دیگری رو امتحان می کنه. او ادعا نمیکنه که از همه بیشتر می دونه و همش در حال مطالعه و مشورت با بقیه است.

* مطالب بالا با کمی تصرف و تلخیص از کتاب سلام دوست من! به دنیای کارآفرینی خوش آمدی!، نوشته آقای دکتر طالبی و خانم اسدی انتشارت اکسیر باران گرفته شده است.

🔸 هفته بعد راجع به این صحبت می کنیم که یک کارآفرین برای اینکه موفق بشه به چی نیاز داره و نتیجه کارآفرینی چی می تونه باشه.

حق یارتون 👋

قسمت های دیگر مطالب دنیای کارآفرینی

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • به درد نخور 
  • خسته کننده 
  • مفید 
  • جالب 
  • عالی 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.