تازه ها
خانه » اسلایدر » فایل تجزیه و تحلیل وب سایت فروش گل بنفشه آفریقایی

فایل تجزیه و تحلیل وب سایت فروش گل بنفشه آفریقایی

پروژه درس تجارت الکترونیک - فروش گل بنفشه آفریقایی

پروژه درس تجارت الکترونیک – فروش گل بنفشه آفریقایی

از مقدمه پروژه

امروزه تمام فناوری های نوین سعی در بهبود و افزایش سرعت انجام کارها دارند، در حوزه تجارت نیز با گسترش تجارت الکترونیک و با توجه به اینکه دیگر افراد فرصت کافی برای حضور فیزیکی در محل انجام معامله ندارند، از محیط مجازی اینترنت برای خریدهای خود استفاده می کنند.این فناوری ها سعی در بهبود و تسریع انجام معامله دارند. البته باید به این نکته مهم توجه شود، که بحث تجارت الکترونیک فقط محدود به انجام معامله در یک محیط مجازی و در هر زمان دلخواه نیست. بلکه بخش بسیار مهمی از آن مربوط به عملیات بعد از انجام معامله، یعنی ارسال کالا به خریدار می باشد.در این بین، افراد از عاملان فروش اینترنتی این انتظار را دارند که این کالا به سرعت در اختیار آنان قرار گیرد.

بنفشه آفریقایی در بین مشهورترین گل های جهان از جذاب ترین و زیبا ترین آن ها محسوب می شود .باید اذعان نمود، اگر چه لذت پرورش این گل زیبا و ایجاد محیط دلپذیر برای بسیاری از مردم جهان یک آرزوی دیرینه است، با این حال در هر سال میلیون ها گلدان بنفشه آفریقایی در نتیجه عدم اطلاعات پرورش، نگهداری واحتیاجات واقعی آن از بین میرود.

در اين سايت ما برآنيم كه علاوه بر فروش انواع گلهاي بنفشه آفريقايي، شما را با نحوه نگهداري و تكثير اين گل زيبا آشنا نماييم.

مشخصات
تعداد صفحات: 61
درجه کیفی: B
حجم فایل: 4.05 مگابایت
قیمت: 3400 تومان
تهیه کنندگان: رضا کاظمیان -علی سالک
منتشر کننده: www.Mollabagher.com

فایل ورد این کتاب با رضایت آقایان رضا کاظمیان و علی سالک جهت مشارکت ایشان در طرح فرهنگی و ارزش آفرینانه شابک (شبکه اشتراک بهینه کتاب) از طریق لینک زیر قابل خرید است. بدیهی است درصدی از این مبلغ به این افراد تعلق خواهد گرفت.

فایل ورد به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد. لذا در صحیح نوشتن آن دقت لازم را بفرمایید.

این نوشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عالی 
  • به درد نخور 
  • خسته کننده 
  • مفید 
  • جالب 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.